uroda

Dlaczego kobiety robią sobie operacje plastyczne? Co najchętniej poprawiamy w swojej urodzie?

Z roku na rok wzrasta liczba kobiet, które decydują się na skorzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej i poddają się operacjom plastycznym. Często jest to sposób walki z kompleksami dotyczącymi naszej urody. Nie bez znaczenia jest także współczesny kanon piękna, wyznaczany przez znane aktorki, celebrytki i najbardziej popularne influencerki. Dla wielu kobiet operacja plastyczna to jedyny sposób na zbudowanie samoakceptacji. Co najchętniej poprawiamy w swoim wyglądzie zewnętrznym?

Operacyjne powiększenie biustu – z czego wynika popularność tego zabiegu?

Proporcjonalna sylwetka o kształcie klepsydry to dla wielu kobiet nieosiągalny ideał. Niestety nie każdą kobietę natura obdarzyła obfitym biustem i krągłymi biodrami. Duże cycki są niepodważalnym synonimem kobiecości, dlatego tak wiele przedstawicielek płci pięknej decyduje się na wizytę u chirurga plastycznego, który pomoże im poczuć się dobrze we własnej skórze. Małe piersi są często źródłem poważnych kompleksów. Nie brakuje również pań, które pragną zadowolić swojego partnera, będącego wielbicielem biustów pokaźnej wielkości. Chęć zdobycia uznania ze strony mężczyzn bywa motywacją do poddania się różnym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Warto mieć jednak świadomość, że w męskich oczach najbardziej atrakcyjne są te kobiety, które czują się piękne. W związku z tym na inwazyjne poprawianie swojej urody najlepiej decydować się przede wszystkim wtedy, gdy same czujemy, że naprawdę tego potrzebujemy.

Modelowanie kształtu i wielkości ust – jakie są tego zalety?

Ogromna liczba kobiet posiada usta, których kształt i wielkość w dużym stopniu odbiega od perfekcji. Niesymetryczne lub wąskie wargi, a także opadające kąciki ust mogą nadawać twarzy nieatrakcyjny wyraz. Dzięki wypełniaczom takim jak kwas hialuronowy możemy skutecznie walczyć z tego rodzaju niedoskonałościami. Pełne, zmysłowe usta to marzenie, którego realizacja jest jak najbardziej osiągalna. Kobiety chętnie decydują się na powiększenie ust, ponieważ jest to zabieg, który poprawia rysy twarzy i wyraźnie ją odmładza. Poprawia nawet stosunek i wzmacnia obciąganie podczas zbliżenia z facetem. Takie zalety doceniają panie w różnym wieku.